Dumni z rodziny! - edycja 2022


Związek Dużych Rodzin otrzymał dofinansowanie na realizację projektu pod nazwą "Dumni z rodziny" w ramach ministerialnego konkursu Po pierwsze Rodzina! na rok 2022. W ramach konkursu Po pierwsze Rodzina! na rok 2022 Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej wyłoniło 38 organizacji, które będą promować rodzinę i budować jej pozytywny wizerunek. Jedną z nich jest Związek Dużych Rodzin Trzy Plus. Dzięki dofinansowaniu odbędą się m.in. szkolenia dla rodziców, dzieci i młodzieży, szkolenia dla kół, kampania społeczna. Będziemy mogli także kontynuować i rozwijać projekt certyfikacji dla kolejnych polskich samorządów, które chcą włączyć się w proces standaryzacji samorządowej polityki rodzinnej. Działania w ramach konkursu realizowane będą w drugiej połowie roku od 1 września do 31 grudnia 2022.

O zadaniu:

Projekt" Dumni z rodziny! - edycja 2022" dofinansowano ze środków budżetu państwa w ramach programu Po Pierwsze Rodzina! na rok 2022 w wysokości 450 000,00 zł. 

Informacja o projekcie:

Dumni z rodziny! to nazwa projektu, który w komplementarny sposób podchodzi do zagadnienia
wsparcia rodzin i osadzenia ich dobra w centrum działań wspólnoty. Celem naszego projektu jest
wypracowanie i rozwój narzędzi, konkretnych rozwiązań pomocowych, których przeznaczeniem jest
bezpośrednie przekazanie wsparcia, wiedzy, kompetencji a także zmiany postaw społecznych
wobec rodziny i w tym szczególnie modelu życia jakim jest duża rodzina. W ramach projektu zostaną zrealizowane do końca roku 2022 następujące działania:

1. Szkolenia dla rodzin
2. Szkolenia dla reprezentantów organizacji pozarządowych
3. I Kongres Młodzieży
4. Certyfikacja samorządowa
5. Kampania społeczna

 

Aplikacja KDR

© Związek Dużych Rodzin "Trzy Plus"

Realizacja: A.Net.pl
Wesprzyj nas
1,5 procent
Newsletter