Spotkania Oddziałów i Kół


15 października 2022 r.

XIX Spotkanie Oddziałów i Kół – przestrzeń spotkania i poznania

Spotkania budują relacje i porozumienia. Są okazją usłyszenia o potrzebach innych osób i środowisk, dostrzeżenia wagi ich spraw. Oferują szansę poznania perspektywy innej niż własna, spojrzenia oczami innych. Dlatego sprzyjają otwarciu się na inne niż przewidywalne, znane sobie opinie czy rozwiązania.

4 maja 2022 r.

XVIII SOK w Lubochni – czyli jak zmieniamy świat na lepszy

Za nami wiosenne XVII Spotkanie Oddziałów i Kół ZDR 3Plus. Odbyło się ono w Lubochni, jednej z większych gmin wiejskich w woj. łódzkim, gdzie od wielu lat prężnie działa Koło ZDR3+, któremu przewodniczy Marta Kuźba – inicjatorka tego spotkania.

17 października 2021 r.

XVII SOK za nami! Opinie uczestników

W dniach 8-10 października w Warszawie odbyło się XVII Spotkanie Oddziałów i Kół ZDR3+. Spotkania członków ZDR rozsianych po całej Polsce są zawsze ciekawym czasem. Stykamy się z perspektywą małych miasteczek i gmin, uczymy się szerzej patrzeć na temat dużych rodzin w naszym kraju, poznajemy trudności z jakimi borykają się duże rodziny w kontaktach ze swoimi samorządami. W tym roku do Warszawy przyjechało ok 50 liderów. Nasze rozmowy niejednokrotnie toczyły się do późnych godzin nocnych.

8 października 2021 r.

XVII Spotkanie Oddziałów i Kół

W dniach od 8 do 10 października w Warszawie odbędzie się XVII Spotkanie Oddziałów i Kół ZDR Trzy Plus. W trakcie tego weekendu blisko 50 liderów z całej Polski będzie miało okazję się poznać, wymienić doświadczeniami, uczestniczyć w zaplanowanych konferencjach oraz warsztatach. Spotkanie odbędzie się w Centrum Kulturalnym Barnabitów, ul. Smoluchowskiego 1.

1 czerwca 2021 r.

Dlaczego warto działać czyli relacja (oraz galeria zdjęć) z SOK-u

Z radością spotkaliśmy się w sobotę 29 maja br. w warszawskim Centralnym Domu Technologii w gronie przedstawicieli kół, zarządu centralnego, ekspertów oraz pracowników biura Związku Dużych Rodzin Trzy Plus. Korzystając z częściowo zniesionych obostrzeń epidemiologicznych zrealizowaliśmy Spotkanie Oddziałów i Kół „w realu”. SOK był także transmitowany – chętni mogli wziąć udział w obradach online. Rozmawialiśmy o sprawach ważnych i bardzo ważnych, a w przerwach – cieszyliśmy się swoją obecnością. 


24 maja 2021 r.

XVI Spotkanie Oddziałów i Kół – Program

W ostatnią sobotę maja br. zapraszamy przedstawicieli Związku z całej Polski na XVI Spotkanie Oddziałów i Kół. do Centralnego Domu Technologii w Warszawie przy ulicy Kruczej 50.

XV Spotkanie Kół i Oddziałów

Drodzy członkowie Związku, z uwagi na sytuację, która ogranicza możliwość zorganizowania Spotkania Kół i Oddziałów w dotychczasowej formule, mamy zaszczyt zaprosić Was do udziału w warsztatach i spotkaniach online. Mamy nadzieję, że w przygotowanej ofercie każdy z Was znajdzie coś dla siebie.

8 października 2019 r.

XIV Spotkanie Oddziałów i Kół w Warszawie

Zapraszamy wszystkich członków oraz sympatyków Związku Dużych Rodzin „Trzy Plus” na jesienne spotkanie Kół i Oddziałów w Warszawie.

23 października 2019 r.

XIV Spotkanie Oddziałów i Kół - relacja

W ostatni weekend w dniach 18-20.10.2019) odbył się XIV już SOK w którym uczestniczyli liderzy istniejących już od wielu lat Oddziałów i Kół ale również "świeża krew", która chce się zrzeszać i działać na rzecz wspólnego dobra rodzin wielodzietnych.

7 kwietnia 2019 r.

Wiosenny SOK w Wadowicach za nami!

Było inspirująco, motywująco i pracowicie. Po raz pierwszy SOK miał formułę 3-dniowego spotkania, na które przyjechali reprezentanci kół, oddziałów i powstających nowych kół z całej Polski.

25 marca 2019 r.

XIII Spotkanie Oddziałów i Kół w Wadowicach

Czekacie na wiosenny SOK? Tym razem Spotkanie Oddziałów i Kół będzie miało miejsce w Wadowicach, gdzie zapraszają małopolskie koła z Wadowic, Chrzanowa i Jordanowa.

25 maja 2019 r.

I Mazowieckie Spotkanie Kół - 25 maja 2019

Zapraszamy członków Związku, zarówno należących do Kół ZDR3+, jak i nie zrzeszonych w kołach oraz wszystkie osoby zainteresowanie działaniem na rzecz dużych rodzin na pierwsze regionalne spotkanie kół z woj. mazowieckiego. Spotkamy się 25 maja w sobotę, w Zalesiu Górnym, na terenie Edukacji Przygodowej, ul. Sarenki 1.

27 października 2018 r.

XII Spotkanie Oddziałów i Kół - Wolsztyn

Kolejne Spotkanie Oddziałów i Kół – tym razem w Wielkopolsce!

21 kwietnia 2018 r.

XI Spotkanie Oddziałów i Kół ZDR 3+ w Grodzisku Mazowieckim

Przedstawiciele struktur terenowych oraz osoby zainteresowane włączeniem się w aktywną działalność Związku spotkały się na XI w Grodzisku Mazowieckim w sobotę 21 kwietnia. W drugiej części spotkania odbyło się Walne Zgromadzenie Członków ZDR3+.

14 października 2017 r.

X SOK w Czarnym Dunajcu

„Duże rodziny siłą!” – pod takim hasłem odbyło się X Spotkanie Oddziałów i Kół w Czarnym Dunajcu. Spotkanie odbyło się 14 października 2017 r.

8 kwietnia 2017 r.

IX Spotkanie Oddziałów i Kół w Spale

IX Spotkanie Oddziałów i Kół ZDR3+ odbyło się w Spale 8 kwietnia 2017. Zostaliśmy ugoszczeni w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich przez Wójta Gminy Inowłódz, Dyrekcję COS i Oddział Łódzki ZDR3+. Jak prawdziwi olimpijczycy uznaliśmy za własne hasło Spały: "Tu rodzą się zwycięzcy!"

15 maja 2016 r.

Wiosenny Zjazd Kół i Oddziałów ZDR3+ w Grodzisku Mazowieckim

15 maja od godz. 10.00 zapraszamy do Grodziska Mazowieckiego na Zjazd Kół i Oddziałów ZDR3+. Ważnym punktem spotkania będzie Walne Zebranie Członków Rzeczywistych naszego stowarzyszenia. Tego dnia grodziskie Koło ZDR3+ inauguruje Tydzień Rodziny i uczestnicy Zjazdu są zaproszeni do udziału w wydarzeniach organizowanych z tej okazji.

19 października 2014 r.

Zjazd Kół ZDR3+ w Warszawie

Na jesienny Zjazd do Warszawy przyjechało ponad 50 osób z różnych Kół oraz Oddziału Wielkopolskiego. Tym razem spotkaliśmy się w gościnnych progach warszawskiego KIK-u, by podzielić się naszymi doświadczeniami i poznać kierunki najbliższych działań Związku Dużych Rodzin 3 Plus.

17 lutego 2014 r.

Zjazd Kół ZDR3+ w Piasecznie

W Piasecznie odbył się piąty Zjazd Kół ZDR "Trzy Plus". Przybyło kilkadziesiąt osób z ponad dwudziestu kół z całej Polski. W części otwartej Zjazdu udział wzięli także przedstawiciele MPiPS oraz władz samorządowych.

7 grudnia 2013 r.

Zjazd Kół i Oddziałów ZDR3+ w Poznaniu

W programie m. in.: informacja na temat sytuacji w ZDR "Trzy plus" oraz przygotowania do II Zjazdu Dużych Rodzin w Lublinie w 2014 r.

1 grudnia 2012 r.

Zjazd Kół w Józefowie

Szkoła Strumienie, ul. 3 maja 127 Józefów. W programie m. in.: przygotowania do zjazdu rodzin w Grodzisku Mazowieckim oraz informacja o bieżących działaniach ZDR.

21 kwietnia 2012 r.

Zjazd Kół w Józefowie

W programie m. in. zasady zakładania i prowadzenia kół i oddziałów, współpraca z innymi stowarzyszeniami oraz możliwości działania kół na polu charytatywnym.

© Związek Dużych Rodzin "Trzy Plus"

Realizacja: A.Net.pl
Wesprzyj nas
1 procent
Newsletter