Spotkania Oddziałów i Kół


27 października 2018 r.

XII Spotkanie Oddziałów i Kół - Wolsztyn

Kolejne Spotkanie Oddziałów i Kół – tym razem w Wielkopolsce!

21 kwietnia 2018 r.

XI Spotkanie Oddziałów i Kół ZDR 3+ w Grodzisku Mazowieckim

Przedstawiciele struktur terenowych oraz osoby zainteresowane włączeniem się w aktywną działalność Związku spotkały się na XI w Grodzisku Mazowieckim w sobotę 21 kwietnia. W drugiej części spotkania odbyło się Walne Zgromadzenie Członków ZDR3+.

14 października 2017 r.

X SOK w Czarnym Dunajcu

„Duże rodziny siłą!” – pod takim hasłem odbyło się X Spotkanie Oddziałów i Kół w Czarnym Dunajcu. Spotkanie odbyło się 14 października 2017 r.

8 kwietnia 2017 r.

IX Spotkanie Oddziałów i Kół w Spale

IX Spotkanie Oddziałów i Kół ZDR3+ odbyło się w Spale 8 kwietnia 2017. Zostaliśmy ugoszczeni w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich przez Wójta Gminy Inowłódz, Dyrekcję COS i Oddział Łódzki ZDR3+. Jak prawdziwi olimpijczycy uznaliśmy za własne hasło Spały: "Tu rodzą się zwycięzcy!"

15 maja 2016 r.

Wiosenny Zjazd Kół i Oddziałów ZDR3+ w Grodzisku Mazowieckim

15 maja od godz. 10.00 zapraszamy do Grodziska Mazowieckiego na Zjazd Kół i Oddziałów ZDR3+. Ważnym punktem spotkania będzie Walne Zebranie Członków Rzeczywistych naszego stowarzyszenia. Tego dnia grodziskie Koło ZDR3+ inauguruje Tydzień Rodziny i uczestnicy Zjazdu są zaproszeni do udziału w wydarzeniach organizowanych z tej okazji.

19 października 2014 r.

Zjazd Kół ZDR3+ w Warszawie

Na jesienny Zjazd do Warszawy przyjechało ponad 50 osób z różnych Kół oraz Oddziału Wielkopolskiego. Tym razem spotkaliśmy się w gościnnych progach warszawskiego KIK-u, by podzielić się naszymi doświadczeniami i poznać kierunki najbliższych działań Związku Dużych Rodzin 3 Plus.

17 lutego 2014 r.

Zjazd Kół ZDR3+ w Piasecznie

W Piasecznie odbył się piąty Zjazd Kół ZDR "Trzy Plus". Przybyło kilkadziesiąt osób z ponad dwudziestu kół z całej Polski. W części otwartej Zjazdu udział wzięli także przedstawiciele MPiPS oraz władz samorządowych.

7 grudnia 2013 r.

Zjazd Kół i Oddziałów ZDR3+ w Poznaniu

W programie m. in.: informacja na temat sytuacji w ZDR "Trzy plus" oraz przygotowania do II Zjazdu Dużych Rodzin w Lublinie w 2014 r.

1 grudnia 2012 r.

Zjazd Kół w Józefowie

Szkoła Strumienie, ul. 3 maja 127 Józefów. W programie m. in.: przygotowania do zjazdu rodzin w Grodzisku Mazowieckim oraz informacja o bieżących działaniach ZDR.

21 kwietnia 2012 r.

Zjazd Kół w Józefowie

W programie m. in. zasady zakładania i prowadzenia kół i oddziałów, współpraca z innymi stowarzyszeniami oraz możliwości działania kół na polu charytatywnym.

© Związek Dużych Rodzin "Trzy Plus"

Realizacja: A.Net.pl