Ogólnopolskie Zjazdy Dużych Rodzin


Ogólnopolskie Zjazdy Dużych Rodzin to wielkie, trzydniowe święta radości, koncertów i spotkań, w których co roku uczestniczy ponad 1000 osób.

Pierwszy Zjazd Dużych Rodzin miał miejsce w Grodzisku w 2013 roku i od tamtej pory wędrujemy szlakiem Zjazdów dalej, przez Lublin (2014), Łowicz (2015), Gniezno (2016), Nysę (2017), Szczecin (2018) by w 2019 roku przybyć do …

Organizatorem Zjazdu jest zawsze Związek Dużych Rodzin „Trzy Plus” oraz miasto, które zaprasza rodziny. Wydarzenie jest okazją do spotkania z mieszkańcami miasta, którzy goszczą dużą część rodzin w swoich domach. Wszędzie jesteśmy przyjmowani z dużą otwartością i życzliwością. Często nawiązują się więzi przyjaźni między rodzinami goszczącymi i goszczonymi, zarówno między dorosłymi jak i dziećmi. Bywa, że rodziny pozostają w kontakcie i potem odwiedzają się nawzajem.

Podczas Zjazdu organizowane są zajęcia w małych grupach, by każdy łatwo nawiązał kontakt z innymi: dyskusje, warsztaty dla rodziców, młodzieży, dzieci w każdym wieku, zawody sportowe, zajęcia artystyczne, koncerty rodzin — dużo dobrej edukacji i zabawy. Obok wielu atrakcji i możliwości zwiedzania miasta, jest też sposobność do pracy nad relacjami w rodzinach — zawsze w ofercie warsztatowej znajduje się tematyka umiejętności komunikacyjnych i dialogu między mężem i żoną oraz rodzicami i dziećmi.

Ważnym, stałym elementem Zjazdu jest konferencja o tematyce ekonomicznej. Podejmujemy temat, który wydaje się istotny dla kształtu polityki rodzinnej w danym roku. Często na Zjeździe gościmy ważne osobistości życia politycznego, dzięki czemu całe wydarzenie jest szeroko komentowane w mediach.

przejdź do strony zjazd.3plus.pl

 

VII Ogólnopolski Zjazd Dużych Rodzin

LUBARTÓW 14-16 czerwca 2019­­­ DUMNI Z RODZINY

VI Ogólnopolski Zjazd Dużych Rodzin

SZCZECIN 1-3 czerwca 2018 RODZINA NA FALI

V Ogólnopolski Zjazd Dużych Rodzin

NYSA 16-18 czerwca 2017 NYSA POLSKĄ STOLICĄ RODZIN

IV Ogólnopolski Zjazd Dużych Rodzin

GNIEZNO 17-19 czerwca 2016 CHRZEST, RODZINA, POLSKĘ ZACZYNA

III Ogólnopolski Zjazd Dużych Rodzin

ŁOWICZ 18-20 czerwca 2015 GRUNT TO RODZINA!

II Ogólnopolski Zjazd Dużych Rodzin

LUBLIN 20-22 czerwca 2014 DOM, RODZINA - TU WSZYSTKO SIĘ ZACZYNA

I Ogólnopolskie Dni Dużych Rodzin

GRODZISK MAZOWIECKI 21-23 czerwca 2013 DUŻE RODZINY - BOGACTWO PRZYSZŁOŚCI

Gospodarze Zjazdów
Grodzisk Mazowiecki
Lublin
Łowicz
Gniezno
Nysa
Szczecin

© Związek Dużych Rodzin "Trzy Plus"

Realizacja: A.Net.pl