Transmisje online w czasie Zjazdu Dużych Rodzin


9 czerwca 2021 r.

Już za chwilę odbędzie się w Warszawie kolejny IX Plenerowy Ogólnopolski Zjazd Dużych Rodzin. Najważniejsze wydarzenia będą transmitowane online.

Już za chwilę odbędzie się w Warszawie kolejny IX Plenerowy Ogólnopolski Zjazd Dużych Rodzin. Mimo naszych ogromnych pragnień, nie mogliśmy odpowiedzieć w pełni na zapotrzebowanie i zaprosić w tym roku wszystkich chętnych. Ograniczenia związane z pandemią Covid-19 nie pozwalają na organizację tego wydarzenia w pełnym wymiarze. Zaproponowaliśmy uczestnictwo rodzinom, które nie brały dotychczas udziału w Zjazdach Dużych Rodzin. Chcieliśmy, aby jak największe grono rodzin doświadczyło atmosfery Zjazdu i poczucia wspólnoty, jakie daje bycie członkiem Związku Dużych Rodzin Trzy Plus. 

 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, najważniejsze sobotnie wydarzenia będą transmitowane online wg poniższego planu. Zachęcamy do śledzenia naszego profilu na Facebooku lub strony www:

 

10.00 – relacja z panelu społeczno-gospodarczego

Panel na Giełdzie Papierów Wartościowych będzie szukał punktów wspólnych pomiędzy inwestycją a rodziną. Do udziału w dyskusji zaproszeni zostali eksperci m.in. Łukasz Hardt, członek Rady Polityki Pieniężnej, Marek Dietl, prezes Giełdy Papierów Wartościowych oraz Joanna Krupska, psycholog, założycielka i wieloletnia prezes Związku Dużych Rodzin Trzy Plus. Paneliści odniosą się m.in. do propozycji Nowego Ładu. Mamy nadzieje, że przedstawiciele rządu usłyszą postulaty dużych rodzin, aby przyszłość tej grupy także została uwzględniona w zmianach systemowych.

 

14.00 – relacja z panelu lifestylowego „Duża rodzina XXI w.” 

Do rozmowy zaproszeni zostali rodzice, w większości mamy, które wychowują przynajmniej troje dzieci, a zawodowo i prywatnie opowiadają o swoim rodzicielstwie w mediach społecznościowych, na Facebooku i Instagramie. Będziemy rozmawiać o przyszłości rodziny, perspektywach jej rozwoju, ale zadamy sobie też pytanie o marzenia. Wśród gości – m.in. autorki znane z profili familyfunbymam i ładenbebe.

 

Mamy nadzieję, że w przyszłym roku będziemy mogli zorganizować Zjazd w terenie, we współpracy z samorządem lokalnym, a rodziny będą mogły gościć się wzajemnie, bez obaw o własne zdrowie i życie. Wszystkich, którzy nie zostali zaproszeni na Zjazd Dużych Rodzin 2021, zapraszamy do mediów społecznościowych i na stronę www. Bądźmy razem w sobotę 26 czerwca, także online.

© Związek Dużych Rodzin "Trzy Plus"

Realizacja: A.Net.pl
Wesprzyj nas
1,5 procent
Newsletter