Warsztaty "Jak rozmawiać w parze? Sztuka komunikacji"


28 września 2021 r.

Chcecie rozwijać swoją wspólną relację w parze? Poznajcie razem z nami nowe sposoby komunikacji i udoskonalcie te, które już znacie? Popatrzcie z góry na Waszą relację małżeńską/partnerską!

Warsztaty są okazją do spędzenia ze sobą czasu i polepszenia komunikacji w zakresie słuchania, wyrażania pochwały, komunikacji niewerbalnej, krytyki i rozwiązywania sytuacji konfliktowych.

 

Prowadzący:

Joanna Krupska - absolwentka: psychologii na KUL, Szkoły Treningu i Warsztatu Psychologicznego oraz czteroletniej Szkoły Psychoterapii w Ośrodku Szkoleniowo - Terapeutycznym INTRA. Współzałożycielka i wieloletni prezes Związku Dużych Rodzin "Trzy Plus". Prywatnie jest matką siedmiorga dorosłych już dzieci.

Jakub Panek - psycholog, trener. Ukończył psychologię oraz kurs trenerski na UKSW. Jest w trakcie szkolenia psychoterapeutycznego w Laboratorium Psychoedukacji. Psycholog i trener w Związku Dużych Rodzin "Trzy Plus" oraz trener w Stowarzyszeniu Q Zmianom. Pracuje z dziećmi, młodzieżą, młodymi dorosłymi, dorosłymi i samorządowcami. Mąż i ojciec.

 

Warsztat trwa 12 godzin (4 x 3h), odbędzie się online na platformie Zoom w max. 12 osobowej grupie (sześć par). Aktywne metody pracy - głównie ćwiczenia w parach oraz w małych grupach.

 

Terminy spotkań: 8, 15, 22, 29 października 2021. W godz. 18.00-21.00

Zapisy poprzez formularz dostępny na stronie: https://szkolenia.3plus.pl/pl/kursy/show/1...#

Liczba miejsc jest ograniczona!

 

Warsztat zorganizowany przez Związek Dużych Rodzin „Trzy Plus” w ramach projektu dofinansowanego w konkursie Ministra Rodziny i Polityki Społecznej „Po pierwsze Rodzina!” na rok 2021.

© Związek Dużych Rodzin "Trzy Plus"

Realizacja: A.Net.pl
Wesprzyj nas
1,5 procent
Newsletter