Otwarte spotkania dla rodziców w Komorowie


14 października 2021 r.

Mieszkańców okolic Warszawy zapraszamy do pobliskiego Komorowa na otwarte spotkania z pedagogami. Porozmawiamy o nastolatkach i o budowaniu relacji z dziećmi.

OTWARTE SPOTKANIA DLA RODZICÓW NASTOLATKÓW to warsztaty nastawione na wymianę rodzicielskich doświadczeń. Poruszymy tematy: skutecznej komunikacji w rodzinie, fascynujących zmian w mózgu nastolatka, burzliwych emocji i ich przeżywania, granic i niezależności, fonoholizmu, depresji nastolatków, rozwoju seksualnego i wiele innych. 

Będzie okazja do dyskusji i wzajemnego wspierania się.

 

Spotykamy się w przytulnym budynku grupy szkolnej przy ul. Sportowej 8 w Komorowie w dniach 26.10, 23.11 i 14.12 w godz. 17:30-20:00

Warsztaty prowadzi Joanna Maszkiewicz - psychopedagog, terapeuta pedagogiczny, Absolwentka Akademii Pedagogiki Specjalnej, Wydział Psychologii na kierunku psychopedagogika. Ukończyła także podyplomowe studia na Uniwersytecie Warszawskim na kierunku Edukacja Początkowa z Reedukacją. Certyfikowany trener TUS oraz certyfikowany terapeuta ręki i grafomotoryki. Obecnie w trakcie 4-letniego szkolenia psychoterapeutycznego realizowanego przez Szkołę Psychoterapii Dialog, akredytowanego przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne.

 

POZYTYWNY KLUB RODZICA - otwarte spotkania dla rodziców, którzy szukają sposobu na budowanie relacji ze swoim dzieckiem opartej na wzajemnym szacunku i miłości. Przy kubku ciepłej herbaty, w atmosferze wsparcia podzielimy się swoimi radościami i wyzwaniami życia rodzinnego. Wspólnie poszukamy rozwiązań naszych rodzicielskich dylematów.

Masz ochotę przynieść coś na wspólny stół - nie krępuj się!

Spotkania prowadzi Katarzyna Malinowska - pedagog, socjoterapeuta, mediator rodzinny, certyfikowany edukaror pozytywnej dyscypliny. Od lat wspiera rodziców w pełnieniu tej ważnej życiowej roli prowadząc szkolenia, prelekcje i indywidualne konsultacje wychowawcze. Ekspert Linii 3 Plus - telefonu wsparcia dla rodzin wielodzietnych. Właścicielka Pracowni Szkoleniowej „Rodzina na warsztat”. Zaangażowania w działania wielu organizacji wspierających dziecko i rodzinę. Prywatnie mama trójki dzieci w wielu 7, 9 i 10 lat. 

Spotykamy się w przytulnym budynku grupy szkolnej przy ul. Sportowej 8 w Komorowie w dniach 19.10, 16.11 i 07.12 w godz. 17:30-20:00

 

Spotkania zorganizowane są przez Związek Dużych Rodzin „Trzy Plus” w ramach projektu dofinansowanego w konkursie Ministra Rodziny i Polityki Społecznej „Po pierwsze Rodzina!” na rok 2021.

© Związek Dużych Rodzin "Trzy Plus"

Realizacja: A.Net.pl
Wesprzyj nas
1,5 procent
Newsletter