ZDR 3+ wygrał konkurs na akwizycję Karty Dużej Rodziny w 2017 r.


24 stycznia 2017 r.

Wygrana w konkursie na akwizycję Karty Dużej Rodziny to dla nas wielka radość i spełnienie marzenia. Inicjowaliśmy ją w samorządach od 2007 i przez kilka lat pracowaliśmy nad rozwojem tego mechanizmu.

W tworzeniu lokalnych Kart Dużej Rodziny w całej Polsce współdziałało dziesiątki środowisk, setki zapalonych do tej idei osób. Bardzo nas cieszy fakt, że MRPiS dziś przekazuje akwizycję tego instrumentu Polityki Rodzinnej w ręce stowarzyszenia. Jest to gest zaufania ze strony instytucji państwowej do rodzin, do obywateli, którzy chcą i od dziś mogą przejąć odpowiedzialność za dalszy rozwój Ogólnopolskiej Karty Dużej Rodziny.

Zwracamy się do wszystkich rodzin wielodzietnych z zachętą do współdziałania. Karta Dużej Rodziny ma służyć nam – wielodzietnym – to my samy wiemy jakich zniżek najbardziej potrzebujemy. Każda rodzina będzie mogła dołożyć swoją cegiełkę – to znaczy zgłosić kolejnego partnera, firmę gotową do udzielenia zniżek.

Zaczynamy pracę nad platformą, która pozwoli dużym rodzinom z całej Polski wpisywać swoje propozycje dla KDR.
A już teraz można zgłaszać wszelkie uwagi i sugestie na adres: karta@3plus.pl

Zwracamy się także do przedsiębiorców: rodziny wielodzietne to jedna z największych grup konsumentów to 3,5 mln obywateli. Udzielając zniżek możecie pozyskać nowych, dobrych klientów kupujących prawie hurtowo. Warto wspierać tę grupę obywateli, szczególnie ważną dla przyszłości Polski.

 

24 stycznia 2017 r. podpisaliśmy oficjalną umowę z Ministerstwem Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej na pozyskiwanie nowych partnerów w ramach Karty Dużej Rodziny w 2017 r.

To dla nas ogromna radość i wielkie wyzwanie. Przejmujemy odpowiedzialność za ilość i jakość kolejnych zniżek na KDR. Mamy nadzieję, że uda nam się dobrze wywiązać z tego zadania i że już za parę miesięcy widoczne będą pozytywne efekty naszych działań.

 

© Związek Dużych Rodzin "Trzy Plus"

Realizacja: A.Net.pl
Wesprzyj nas
1,5 procent
Newsletter