Związek Dużych Rodzin dostrzeżony przez Rzecznika Praw Dziecka


8 czerwca 2022 r.

W trakcie III Ogólnopolskiego Kongresu "Wychowanie trwa wiecznie - rodzina źródłem dobra", który odbył się w dniach 6-7 czerwca na Stadionie Narodowym w Warszawie, zostały przyznane odznaczenia dla osób i instytucji, które w szczególny sposób zauważają w swojej działalności dzieci i troszczą się o ich rozwój i bezpieczeństwo.

Odznakę Honorową Za Zasługi Dla Ochrony Praw Dziecka od Rzecznika Praw Dziecka Mikołaja Pawlaka otrzymaliśmy dwukrotnie.

Indywidualnie odznaczenie otrzymała Joanna Krupska, psycholog i psychoterapeuta, wieloletnia Prezes Zarządu ZDR3+, obecnie przewodnicząca Rady Krajowej ZDR3+, zaś instytucjonalnie Związek Dużych Rodzin "Trzy Plus". Odznaczenie odebrał Prezes ZDR3+ Radosław Waszkiewicz. 

Wśród nagrodzonych znaleźli się także Bogna Białecka, Ewa Kazimierczak, dr Szymon Grzelak, Janusz Wardak, Paweł Woliński oraz Edyta Pawlus-Sapeta i Marcin Sapeta. Instytucjonalnie nagrody otrzymali także Stowarzyszenie Odpowiedzialny Gdańsk oraz Członkowie Domu Pomocy Społecznej Zgromadzenia Sióstr Serafitek w Białce Tatrzańskiej.

Wszystkim uhonorowanym gratulujemy tego wyróżnienia!

 

© Związek Dużych Rodzin "Trzy Plus"

Realizacja: A.Net.pl
Wesprzyj nas
1,5 procent
Newsletter