Wyprawka szkolna z KDR


1 września 2022 r.

Jak co roku końcówka sierpnia, a już na pewno początek września, to gorączkowe zakupy wyprawek szkolnych. Najpierw dla maluchów przedszkolnych, a potem poprzez starsze dzieci, aż do studentów, których w dużych rodzinach nie brakuje.

W tym roku gorączka tych zakupów może dać się we znaki nie tyle ze względu na tempo i rozmiar, ale przede wszystkim ze względu na ceny, które mogą nas niemiło zaskoczyć. Tym cenniejsza może okazać się Karta Dużej Rodziny, dzięki której, a przede wszystkim dzięki przedsiębiorcom, którzy zdecydowali się w jej ramach udzielać zniżek, możemy sporo zaoszczędzić.

Aby pomóc Państwu w znalezieniu w swojej okolicy najkorzystniejszych ofert i zaoszczędzeniu czasem niemałych kwot, zamieszczamy na naszym profilu FB KDR oraz w naszej aplikacji KDR podpowiedzi, gdzie można znaleźć partnerów Karty Dużej Rodziny z opisem jakich zniżek i na jakie towary udzielają. Zachęcamy przed wybraniem się na zakupy do zapoznania się z naszą „ściągawką”.

Przy okazji po raz kolejny serdecznie dziękujemy tym przedsiębiorcom, którzy zdecydowali się przystąpić do programu KDR i w ten sposób wspierają duże rodziny. Zachęcamy też kolejnych, a rodziny (nie tylko wielodzietne) do propagowania w swojej okolicy Karty Dużej Rodziny.

© Związek Dużych Rodzin "Trzy Plus"

Realizacja: A.Net.pl
Wesprzyj nas
1,5 procent
Newsletter