Letnia Akademia Talentów


16 września 2022 r.

16 września startuje Letnia Akademia Talentów - tygodniowa szkoła liderów wieńcząca II edycję programu stypendialnego dla uzdolnionych studentów pochodzących z dużych rodzin

Startuje Letnia Akademia Talentów! W dniach od 16 do 23 września, 20 studentów z całej Polski, weźmie udział w tygodniowej szkole letniej wieńczącej stypendialny program Akademii Talentów przygotowany przez Związek Dużych Rodzin „Trzy Plus”. Młodzież weźmie udział w szkoleniach i warsztatach oraz spotka się z wybitnymi gośćmi, którzy rozumieją potrzebę kształtowania kolejnego pokolenia osób odpowiedzialnych za przyszłość Polski. 

 

Letnia Akademia Talentów to zwieńczenie półrocznego programu stypendialnego, w którym uczestniczyli studenci z całej Polski, zaangażowani społecznie i wywodzący się z dużych rodzin. Przez cały tydzień młodzież będzie uczestniczyła w warsztatach mentorskich rozwijających ich kompetencje w następujących dziedzinach: team-building, networking, planowanie kariery, myślenie projektowe, dobro wspólne i komunikacja interpersonalna. Do udziału w Letniej Akademii Talentów zaproszeni zostali specjaliści w swoich dziedzinach. 

 

Więcej informacji:
Notatka prasowa (.pdf)

Program (.pdf)

 

 

Realizacja programu stypendialnego jest możliwa dzięki wsparciu partnerów strategicznych: Fundacji KGHM i Fundacji PFR

© Związek Dużych Rodzin "Trzy Plus"

Realizacja: A.Net.pl
Wesprzyj nas
1,5 procent
Newsletter