Podpisanie porozumienia dotyczącego XI Zjazdu Dużych Rodzin


16 grudnia 2022 r.

W dniu dzisiejszym, jako Związek Dużych Rodzin, podpisaliśmy z Panem Burmistrzem Grzegorzem Benedykcińskim porozumienie dotyczące organizacji XI już Zjazdu Dużych Rodzin „Trzy Plus”! Mamy więc oficjalnie zielone światło w kierunku organizowania corocznego, wielkiego wydarzenia dla Dużych Rodzin. Jesteśmy niezwykle poruszeni i podekscytowani, że po raz kolejny będziemy mogli przeżywać z Wami obchody Zjazdu Dużych Rodzin.

Teraz już możemy Wam przekazać, że XI Zjazd Dużych Rodzin odbędzie się 16-18 czerwca 2023 roku w Grodzisku Mazowieckim! Jest to miejsce, do którego wracamy, gdyż to właśnie tutaj - w Grodzisku Mazowieckim - po raz pierwszy zorganizowaliśmy Zjazd Dużych Rodzin, a było to w 2013 roku. Grodzisk Mazowiecki jest miastem niezwykle prorodzinnym i chętnie angażuje się w działania na rzecz Rodzin. Dlatego też czujemy się tutaj „jak w domu”.

Wydarzenie podpisania porozumienia odbyło się w przepięknym zabytkowym budynku Grodziska Mazowieckiego - „Willi Niespodzianka”. Towarzyszyła temu bajeczna zimowa aura za oknem. Na uroczystym podpisaniu porozumienia otwierającego organizację XI Zjazdu czuć było podniosłość chwili. Sentymentalna podróż do kolebki Zjazdów - Grodziska Mazowieckiego - zaowocowała wieloma wspomnieniami i refleksjami dotyczącymi historii Zjazdów Dużych Rodzin, które zostały zapoczątkowane w tym mieście. Wracaliśmy pamięcią także do innych wspólnie zorganizowanych projektów. Takim projektem jest m.in. Karta Dużej Rodziny.

W ramach podpisanego dokumentu ustalone zostały obszary, za które odpowiadać będzie Związek Dużych Rodzin oraz miasto Grodzisk Mazowiecki. Podczas Zjazdu Dużych Rodzin czeka na Was wiele atrakcji, takich jak: szkolenia, warsztaty, aktywności rodzinne, zajęcia dla dzieci. Rodziny przyjezdne będą miały zapewnione zakwaterowanie i wyżywienie. Całość wydarzenia opatrzona będzie wydarzeniami kulturalnymi, na które nie możemy się doczekać!

Jesteśmy ogromnie wdzięczni Panu Burmistrzowi Grodziska Mazowieckiego Grzegorzowi Benedykcińskiemu za niezwykle owocną współpracę w dotychczasowych latach. Dziękujemy także za możliwość zorganizowania kolejnego Zjazdu, a także za ciepłe i gościnne przyjęcie nas w Grodzisku Mazowieckim!

Czekamy z niecierpliwością na XI Zjazd Dużych Rodzin! Zabieramy się zatem do pracy i zachęcamy Was do śledzenia naszych mediów społecznościowych. Zapisy na wydarzenie ruszają na wiosnę. Bądźcie czujni!

Do zobaczenia w Grodzisku Mazowieckim!

 

© Związek Dużych Rodzin "Trzy Plus"

Realizacja: A.Net.pl
Wesprzyj nas
1,5 procent
Newsletter