Związek Dużych Rodzin Trzy Plus partnerem Konferencji „Polka XXI wieku”


15 lutego 2023 r.

Jako Związek Dużych Rodzin Trzy Plus mamy przyjemność objąć patronatem drugą edycję Konferencji „Polka XXI wieku”. Jest to wydarzenie skierowane od kobiet dla kobiet.

Wydarzenie odbędzie się 8 marca 2023 roku i jest organizowane przez FUNDACJĘ PROJEKT PL. Na Konferencji „Polka XXI wieku” podjęte będą tematy dotyczące przedsiębiorczości kobiet, ich sytuacji na polskim rynku, aktywności zawodowej Polek, a także ich spełnienia życiowego. Na spotkanie zaproszone są kobiety z różnych środowisk - pochodzące zarówno z dużych ośrodków miejskich, jak i z małych miast oraz wsi, w różnym wieku, panie aktywne zawodowo, a także studentki. Zaproszeni są również panowie, ich głos w sprawach kobiet jest również bardzo cenny. 8 marca, w historyczne święto kobiet, zostaną poruszone tematy związane z rodziną, pracą, zdrowiem, ekologia, czy gospodarką. Założeniem wydarzenia jest dotarcie do kobiet, które mogą podzielić się oczekiwaniami, pragnieniami, wyzwaniami zarówno w rozwijaniu kariery, jak i osiąganiu sukcesów na innych polach. Po raz pierwszy w tym wydarzeniu wezmą udział topowe managerki, aktywistki społeczne, ekspertki i eksperci, przedstawiciele administracji rządowej i samorządowej, którzy w tym wyjątkowym dniu spotkają się, by podjąć wspólnie debatę o najważniejszych dla kobiet kwestiach.

Podczas konferencji odbędzie się uroczysta „Gala Polka XXI wieku”, na której uhonorowane zostaną inspirujące Polki, słynące ze swojej działalności i osiągnięć 2022 roku, dzięki którym zmieniły naszą rzeczywistość na lepsze. Nagrodzone one zostaną w ramach siedmiu kategorii: Przedsiębiorczość, Samorząd, Edukacja, Zdrowie, Działalność Społeczna, Innowacje i Nowe Technologie oraz Kultura. Laureatki wybierze Kapituła Konkursowa złożona z przedstawicieli organizacji ze świata biznesu, nauki, samorządu i sektora samorządowego i trzeciego sektora: GPW, ABSL, Polska Federacja Szpitali, PFR, CRIDO, FRSE, Narodowy Instytut Wolności, Fundacja Pozytywna Uwaga, Instytut Spraw Cyfrowych, Koalicja Na Rzecz Polskich Innowacji, Związek Dużych Rodzin Trzy Plus.

Polki, które inspirowały swoimi działaniami w roku 2022, można zgłosić przez formularz kontaktowy na stronie: https://konkurspolka21.konfeo.com/.

Zgłoszenia do Konkursu przyjmowane są do 24 lutego 2023 r.

© Związek Dużych Rodzin "Trzy Plus"

Realizacja: A.Net.pl
Wesprzyj nas
1,5 procent
Newsletter