Razem zmieniamy świat!


28 czerwca 2023 r.

Dzieje się w całej Polsce! Family Spoty ruszyły pełną parą! Ciekawy i różnorodny program, niezwykłe zaangażowanie lokalnych liderów w organizację wydarzeń, profesjonalizm prowadzących i radość uczestników to pierwsze podsumowanie tego co dzieję się w naszych Family Spotach w terenie.

W ciągu niespełna dwóch tygodni od wystartowania programu, mieliśmy już podpisane 17 porozumień z lokalnymi samorządami. Na dzisiaj na liczniku mamy już 20 nowych miejsc przyjaznych rodzinie. Family Spoty rosną jak grzyby po deszczu. Tam gdzie powstają, pojawia się nowa jakość animacji, aktywizują się lokalne zasoby grup dotychczas zagrożonych społecznym wykluczeniem. 

Tam gdzie ich jeszcze nie ma, pojawia się zaciekawienie i otwartość na przyjęcie i realizację takiego projektu na lokalnym gruncie. To wszystko powoduje, że bardzo interesują się nami media. W ciągu miesiąca wdrażania naszego projektu pojawiło się w regionalnych i ogólnopolskich mediach mnóstwo publikacji i wzmianek o Związku Dużych Rodzin w kontekście Family Spotów.

Jesteśmy wdzięczni że mówią i piszą o nas. Dzięki temu więcej rodziców z maluchami dowie się o niesamowitej inicjatywie i projekcie uszytym na miarę ich aktualnych wyzwań rodzicielskich i potrzeb.

To wszystko sprawia że cieszymy się! Serdecznie gratulujemy i dziękujemy animatorom lokalnych kół i liderom naszych Spotów. To dzięki nim tak prężnie się rozwijamy. W centrali trzymamy pieczę nad realizacją projektu, finansami, kwestiami technicznymi, ale to animatorzy robią tą dobrą robotę w terenie. To dzięki nim Family Spoty pączkują jak kwiaty na wiosnę, a nasza misja wprowadzania zmiany społecznej sprzyjającej świadomemu i radosnemu rodzicielstwu bliskości staje się rzeczywistością w terenie. Razem zmieniamy świat na lepszy!

Koniecznie zobaczcie nasz fantastyczny film!

 

© Związek Dużych Rodzin "Trzy Plus"

Realizacja: A.Net.pl
Wesprzyj nas
1,5 procent
Newsletter