XI Zjazd Dużych Rodzin za nami! Dziękujemy!


7 lipca 2023 r.

Czas na podziękowania za pomoc w organizacji XI Zjazdu Dużych Rodzin pod hasłem „Rodzina tworzy dobry klimat”.

Na samym początku pragniemy podziękować współorganizatorowi - Grodziskowi Mazowieckiemu z Panem Burmistrzem, Grzegorzem Benedykcińskim, na czele. Dziękujemy Panu oraz Pana całemu zespołowi za otwartość, pomoc w realizacji naszych pomysłów oraz ogromną życzliwość. Jest Pan wyjątkowym włodarzem i ma wspaniała ekipę pracowników.

Dziękujemy Sebastianowi Sotkowi oraz Idze Błażejowskiej, Wiktorii Olszewskiej, Joannie Waśkiewicz oraz Katarzynie Ostrowskiej za zaufanie i ogromną pomoc przy organizacji tego przedsięwzięcia. Byliście dostępni w każdym momencie, reagowaliście na każdą naszą prośbę. Wielokrotnie, zanim pomyśleliśmy, to wszystko już było gotowe. Dziękujemy Wam i współpracującej z Wami ekipie cudownych ludzi za to, że przez te kilka dni czuliśmy się na Hali Sportowej i w CAiIS jak w domu.

Dziękujemy Pani Kindze Kunickiej i Pani Dorocie Olejnik – Mediateka i Biblioteka były wspaniałymi miejscami na mapie naszego Zjazdu. To, jak się nami zaopiekowałyście, co Wy i Wasze zespoły dla nas zrobiłyście, jest nieocenione. Te dwa miejsca, są jak jeden świetnie działający, żywy organizm, z ogromnym sercem!

Ogromne podziękowania dla Grodziskiego Koła ZDR3+, a zwłaszcza dla Izabeli i Michała Żylińskich, Anny  Wyleżyńskiej, Iwony Więckowskiej, Joanny Krupskiej, Alicji Wasowskiej, Pauliny Stolarczyk. Osoby te od początku były obecne na spotkaniach, poświęcały swój czas, były zaangażowane całym sercem w organizację Zjazdu. Bez nich, lokalnych organizatorów, to wspaniałe wydarzenie nie byłoby możliwe.

Osobne podziękowania należą się Dorocie i Przemysławowi Cieślakom wraz z dziećmi, którzy byli twarzą tego zjazdu. To oni spoglądali na was z bilbordów, plakatów, oni udzielali wywiadów, odsłaniali pamiątkową tablicę z nazwą pl. Karty Dużej Rodziny. To oni sadzili 11 pamiątkowe drzewko… i jeszcze kilka dni Zjazdu, a wyskakiwaliby z lodówki :) :) :)  Dziękujemy za Waszą obecność, radość i poświęcony czas!

Z całego serca dziękujemy wolontariuszom, którymi opiekował się i przydzielał zadania Paweł Gałat. To oni byli obecni przed Zjazdem, zapakowali tysiące produktów do ponad dwóch tysięcy paczek. Dwoili się i troili, żeby Zjazdowicze czuli się zaopiekowani. W tym miejscu należą się też ogromne podziękowania Pani Dorocie Olejnik, której ekipa wolontariuszy pracowała jak świetnie naoliwiony i dopasowany mechanizm zegara. Każdy trybik miał swoje miejsce. Bardzo Wam wszystkim dziękujemy!

Dziękujemy wspaniałej młodzieży, która zawładnęła recepcją. Jesteście cudowni! Jeśli nasza przyszłość jest w rękach takich ludzi jak Wy – zgadzamy się na nią w ciemno!

Bardzo dziękujemy wszystkim Partnerom. Zarówno tym dużym, jak i lokalnym. Przypominamy, że Zjazd Dużych Rodzin nie mógłby się odbyć gdyby nie Partner Generalny PKN ORLEN, Partner Strategiczny Fundacja BGK, Partnerzy – KGHM POLSKA MIEDŹ, FRISCO.PL oraz Grupa EUROCASH. Dziękujemy Partnerom Medialnym: Jedynka Polskie Radio, KAI, PAP oraz TVP3 Warszawa. Dziękujemy, że lokalnie wspierali nas: Centrum Kultury, Mediateka, Biblioteka Publiczna Gminy Grodzisk Mazowiecki, Hala Widowiskowo - Sportowa CAiIS, OPS , Straż Miejska, OSiR - Ośrodek Sportu i Rekreacji, Planetarium i obserwatorium astronomiczne, Dworek Adama Chełmońskiego, Zakład Wodociągów i Kanalizacji, Warszawska Kolej Dojazdowa, PepsiCo, Frito-Lay, Radio Bogoria oraz Grodziskie Pismo Społeczno-Kulturalne Bogoria.

Oczywistym jest fakt, że Zjazd to ludzie za niego odpowiedzialni, którzy miesiącami dopinali wszystko na ostatni guzik. Z całego serca dziękujemy Kochana Ekipo Organizacyjna! Jesteście świetni! To co się wydarzyło, to ogrom Waszej wspaniałej, ciężkiej pracy! A jeśli zespół organizacyjny, to oczywiście i wspaniałe KDS-ki! Bożena, Lila, Renata, Sylwia – jesteście niezastąpione, wszechwiedzące i wszystko ogarniające! Dziękujemy!

Dziękujemy też Zarządowi Związku Dużych Rodzin „Trzy Plus” za zaufanie, trzymanie ręki na pulsie i konstruktywne uwagi oraz pomoc.

Jest jeszcze ktoś, komu bardzo chcemy podziękować. To Wy - Kochane Rodziny Zjazdowe! Bez Was, nie byłoby nas, tego wydarzenia, to dla Was chcemy działać! Dziękujemy Wam, że jesteście, że obdarzacie nas zaufaniem i chcecie uczestniczyć w tym ogromnym Święcie Dużych Rodzin!

Do zobaczenia za rok!

© Związek Dużych Rodzin "Trzy Plus"

Realizacja: A.Net.pl
Wesprzyj nas
1,5 procent
Newsletter