Przestrzeń do skupienia i małżeństwa rozpatrzenia


4 sierpnia 2023 r.

Miłość, zaufanie i umiejętność komunikacji - te wartości były kluczowymi elementami warsztatów komunikacji w parze, które odbyły się w Grzybowie koło Warszawy w miniony weekend. W kameralnym ośrodku Ziarno, otoczonym piękną przyrodą, sześć par miało okazję pogłębić swoją relację, doskonalić komunikację i odnowić swoją więź.

Warsztaty, prowadzone przez niezawodny duet trenerski, Joannę Krupską i Jakuba Panka, przyciągnęły głównie pary, które wcześniej uczestniczyły w związku w podobnym typie szkoleń. Program tego spotkania był zaawansowany i skupiał się na takich tematach jak umiejętność uważnego słuchania, parafraza, wyrażanie emocji, rozpoznawanie uczuć i potrzeb partnera, komunikacja niewerbalna, asertywność oraz konstruktywne rozwiązywanie problemów.

Atmosfera warsztatów była pełna ciepła i zrozumienia. Uczestnicy mieli okazję skupić się na sobie i swoich potrzebach, dzięki czemu mogli lepiej zrozumieć swojego partnera. W trakcie ćwiczeń i dyskusji, para trenerska wykazała się ogromnym zaangażowaniem, wspierając uczestników swoim profesjonalizmem i empatią.

Uczestnicy warsztatów podkreślali, że kameralna atmosfera oraz wyjątkowe otoczenie sprzyjały otwarciu się na nowe doświadczenia i możliwość głębszego zrozumienia swojej relacji małżeńskiej. Smakowite, ekologiczne jedzenie z lokalnych upraw dopełniało pozytywnych wrażeń, a cisza otoczenia sprzyjała skupieniu i refleksji.

Zakończenie warsztatów upłynęło pod znakiem wdzięczności i wzajemnego wsparcia. Każda para wyraziła ogromną wdzięczność trenerom za ich zaangażowanie, profesjonalizm oraz uważne słuchanie. Podziękowania zostały przekazane w różnorodny sposób - uśmiechem, radością, kwiatami i wierszem, który dedykowano samej parze trenerskiej.

Warsztaty były niezapomnianym doświadczeniem dla wszystkich uczestniczących par. Dzięki zaangażowaniu trenerów i otwartej atmosferze, uczestnicy mogli znaleźć nowe sposoby budowania swojej relacji oraz wzbogacić swoje małżeństwo.

 Jeśli chcielibyście poczytać więcej o szkoleniu, zapoznać się z terminami najbliższych szkoleń - zapraszamy na stronę TU.

 

© Związek Dużych Rodzin "Trzy Plus"

Realizacja: A.Net.pl
Wesprzyj nas
1,5 procent
Newsletter