Dyskusja o 800+


21 sierpnia 2023 r.

Rząd chce od nowego roku podnieść wysokość świadczenia wychowawczego z 500 do 800 zł miesięcznie na każde dziecko. Co sądzisz o tym pomyśle?

Przyjęliśmy zaproszenie do szerokiej społecznej dyskusji na temat 500+.

Jak wszyscy wiedzą rząd zdecydował o waloryzacji tego świadczenia, co jest odpowiedzią na warunki wysokiej inflacji i oczekiwania społeczne. Oczywiście każdy taki ruch budzi dyskusje na temat jego zasadności. Nie inaczej jest tym razem. Związek Dużych Rodzin jako współinicjator i promotor rozwiązania powszechnie zwanego 500+ nie mógł odmówić udziału w debacie na ten temat.

Fundacja Nowej Wspólnoty znając nasze stanowisko tym usilniej zachęcała nas abyśmy zostali partnerem organizowanego 13 września o godz. 18:00 wydarzenia jakim jest: Dialog online - „800+: wsparcie czy rozdawnictwo?”. 

Zachęceni tym, ze odbędzie się to w formie dialogu zaproszenie przyjęliśmy i przekazujemy je równie Państwu. Z uwagi na fakt, że każdy uczestnik poświęca swój prywatny czas, za udział w dialogu można otrzymać rekompensatę 150 zł w postaci bonu Sodexo.

Jak się zapisać?
Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy: https://polskidialog.pl/dialog/800-wsparcie-czy-rozdawnictwo/

Kto to organizuje?
Organizatorem dialogów jest Fundacja Nowej Wspólnoty i partnerzy Polskiego Dialogu. Więcej informacji: https://www.fnw.org.pl

© Związek Dużych Rodzin "Trzy Plus"

Realizacja: A.Net.pl
Wesprzyj nas
1,5 procent
Newsletter