Wkrótce zapisy na Zjazd Dużych Rodzin!


4 kwietnia 2019 r.

W dniach od 10 do 14 kwietnia br. będziemy przyjmować zgłoszenia Rodzin na VII Ogólnopolski Zjazd Dużych Rodzin, który odbędzie się w dniach 14-16 czerwca w Lubartowie. Chęć uczestnictwa w Zjeździe będzie można zgłosić poprzez panel użytkownika na naszej stronie https://www.3plus.pl/

Wkrótce rozpoczynamy zapisy na Zjazd Dużych Rodzin!

W dniach od 10 do 14 kwietnia br. będziemy przyjmować zgłoszenia na VII Ogólnopolski Zjazd Dużych Rodzin, który odbędzie się w dniach 14-16 czerwca w Lubartowie. Chęć uczestnictwa w Zjeździe będzie można zgłosić poprzez panel użytkownika na naszej stronie www.3plus.pl.

Bardzo prosimy o wcześniejsze sprawdzenie dostępu (logowania) do panelu Waszej Rodziny oraz informacji tam zawartych: poprawności danych kontaktowych, informacji o członkach Rodziny i składkach członkowskich.

Uwaga! W tegorocznych zapisach na Zjazd nie decyduje kolejność zgłoszeń, a dokonanie zgłoszenia nie jest jednoznaczne z potwierdzeniem uczestnictwa w Zjeździe. Po wysłaniu zgłoszenia każda Rodzina dostanie informację o wpisaniu na listę rezerwową. Potwierdzenie uczestnictwa w Zjeździe nastąpi po 29 kwietnia br. W tym roku, ze względu na bardzo duże zainteresowanie Zjazdem, przyjęliśmy poniższe zasady kwalifikacji:

  1. preferencje dla rodzin, które jeszcze nie były na Zjeździe,
  2. uwzględnienie jak najszerszej reprezentacji naszych struktur terenowych,
  3. pierwszeństwo dla rodzin z uregulowanymi składkami członkowskimi.

Opłata rejestracyjna na Zjazd wyniesie 100 zł od Rodziny. Prosimy nie wpłacać jej do momentu otrzymania potwierdzenia Waszego uczestnictwa. 

Dostęp do panelu użytkownika (logowania) znajdziecie na stronie: www.3plus.pl a informacje o VII Zjeździe Dużych Rodzin w Lubartowie na stronie: zjazd.3plus.pl.

Honorowy Patronat nad VII Zjazdem Dużych Rodzin objął Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda oraz Małżonka Prezydenta Pani Agata Kornhauser-Duda.

VII Ogólnopolski Zjazd Dużych Rodzin w Lubartowie odbędzie się dzięki wsparciu finansowemu z Fundacji  KGHM Polska Miedź i PKN Orlen S.A.

© Związek Dużych Rodzin "Trzy Plus"

Realizacja: A.Net.pl
Wesprzyj nas
1,5 procent
Newsletter