Ruszyły zapisy na VII Zjazd Dużych Rodzin!


10 kwietnia 2019 r.

Od dziś, 10 kwietnia (środa) do 14 kwietnia (niedziela) można zgłaszać chęć uczestnictwa w VII Ogólnopolskim Zjeździe Dużych Rodzin, który odbędzie się w dniach 14-16 czerwca br. w Lubartowie.

Aby zapisać się na Zjazd, zaloguj się do swojego panelu użytkownika na naszej stronie www.3plus.pl i kliknij przycisk „Zapisz się”. Następnie podaj informacje o noclegu, transporcie oraz wybierz członków Rodziny, którzy wezmą udział w Zjeździe.

Prosimy jednocześnie o sprawdzenie w panelu Waszej Rodziny informacji tam zawartych: poprawności danych kontaktowych, danych o członkach Rodziny oraz o składkach członkowskich. W przypadku pytań czy trudności ze złożeniem zgłoszenia na Zjazd prosimy o kontakt z Waszą KDS.

Uwaga! W tegorocznych zapisach na Zjazd nie decyduje kolejność zgłoszeń, a dokonanie zgłoszenia nie jest jednoznaczne z potwierdzeniem uczestnictwa w Zjeździe. Potwierdzenie uczestnictwa w Zjeździe nastąpi 30 kwietnia br.

Opłata rejestracyjna na Zjazd wyniesie 100 zł od Rodziny. Prosimy nie wpłacać jej przed otrzymaniem potwierdzenia Waszego uczestnictwa.

Dostęp do panelu użytkownika (logowania) znajdziecie na naszej stronie: www.3plus.pl a informacje o VII Zjeździe Dużych Rodzin w Lubartowie na stronie zjazd.3plus.pl.

Honorowy Patronat nad VII Zjazdem Dużych Rodzin objął Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda oraz Małżonka Prezydenta Pani Agata Kornhauser-Duda.

VII Ogólnopolski Zjazd Dużych Rodzin w Lubartowie odbędzie się dzięki wsparciu finansowemu Partnera Głównego Zjazdu – Fundacji KGHM Polska Miedź oraz Partnera Strategicznego – PKN Orlen S.A.

© Związek Dużych Rodzin "Trzy Plus"

Realizacja: A.Net.pl
Wesprzyj nas
1,5 procent
Newsletter