VII Zjazd Dużych Rodzin w Lubartowie


12 czerwca 2019 r.

Główne wydarzenia tegorocznego Zjazdu odbywać się będą w Lubartowie – mieście położonym w odległości ok. 20 km na północ od Lublina.

W dniach 14-16 czerwca 2019 roku Powiat Lubartowski, Miasto Lubartów oraz Związek Dużych Rodzin „Trzy Plus" będą gospodarzami VII Ogólnopolskiego Zjazdu Dużych Rodzin. Główne wydarzenia tegorocznego Zjazdu odbywać się będą w Lubartowie – mieście położonym w odległości ok. 20 km na północ od Lublina. Historia miasta sięga XVI wieku, a nazwa wiąże się z rodami jego właścicieli: Firlejów i Sanguszków.

Lubartów może się poszczycić bogatą i piękną tradycją, zabytkową bazyliką pw. św. Anny, starym klasztorem ojców Kapucynów, okazałym pałacem Sanguszków, a położenie w jego okolicy urokliwego zespołu pałacowo-parkowego Zamoyskich w Kozłówce sprawia, że nie brakuje tu atrakcji turystycznych.

Zjazd Dużych Rodzin to wielkie święto radości, koncertów i warsztatów, rozwijających zainteresowania uczestników w każdym wieku. Trzydniowe spotkanie jest okazją do atrakcyjnego spędzenia czasu, relaksu i zabawy dla całej rodziny; to także doskonała sposobność spotkania znajomych i nawiązania nowych znajomości i przyjaźni.

Udział w warsztatach, spotkaniach, koncertach i biesiadach, celebrowanie wspólnych posiłków, zabawa, nauka czy spacer są szansą, by w dzisiejszym zmaterializowanym świecie dostrzec i docenić wartość rodziny, i relacji z drugim człowiekiem.

Zjazd został także wsparty przez Województwo Lubelskie, za co serdecznie dziękujemy!

                         

 

© Związek Dużych Rodzin "Trzy Plus"

Realizacja: A.Net.pl
Wesprzyj nas
1,5 procent
Newsletter