Wspomnienia z Lubartowa - I galeria zdjęć


29 czerwca 2019 r.

Wielkie przygotowania, szykowanie recepcji, warsztatów, pierwsze powitania, oficjalne otwarcie, tańce, konkursy, występy i przepyszne lubartowskie pierogi... Prezentujemy część zdjęć z pierwszego dnia VII Zjazdu Dużych Rodzin w Lubartowie. Częstujcie się!

Nasz fotograf Paweł Kula przemierzył podczas Zjazdu Dużych Rodzin w Lubartowie setki kilometrów z profesjonalnymi aparatami, obiektywami i prawdziwą torbą fotografa-obieżyświata na ramieniu. Dotarł do wszystkich najważniejszych i tych mniej ważnych, ale sympatycznych momentów Zjazdu. Właściwie to obfotografował nam cały VII Zjazd Dużych Rodzin w Lubartowie: wielkie przygotowania, pakowanie pakietów, szykowanie recepcji, ustalanie warsztatów, świetnie zorganizowanych wolontariuszy, powitania uczestników, spotkania znajomych, oficjalne otwarcie Zjazdu i prawie wszystkie jego atrakcje. Ze zdjęć od razu widać, jak gorące było przyjęcie w Lubartowie, jak świetnie bawiliśmy się na pikniku w pałacowych ogrodach: były tańce, konkursy, występy i ... przepyszne pierogi, którymi Gospodarze uraczyli nas pierwszego wieczoru :)

Zapraszamy do obejrzenia pierwszej części zdjęć z piątkowego popołudnia i wieczoru - 14 czerwca 2019. Kolejne pakiety zdjęć - już wkrótce na naszej stronie! Zaglądajcie :) 

Fotografie: Paweł Kula

© Związek Dużych Rodzin "Trzy Plus"

Realizacja: A.Net.pl
Wesprzyj nas
1,5 procent
Newsletter