ZDR 3+ bezkonkurencyjny w pozyskiwaniu partnerów Karty Dużej Rodziny


31 lipca 2019 r.

Wygrana w kolejnym konkursie na akwizycję Karty Dużej Rodziny to dla nas wielka radość i przede wszystkim dowód docenienia naszych dotychczasowych dokonań. Kartę inicjowaliśmy w samorządach od 2007 i przez kilka lat pracowaliśmy nad rozwojem tego mechanizmu.

W tworzeniu lokalnych Kart Dużej Rodziny w całej Polsce współdziałało dziesiątki środowisk, setki zapalonych do tej idei osób. Pierwszy konkurs na pozyskiwanie partnerów Karty Dużej Rodziny wygraliśmy w 2017 r. Od tamtej pory pozyskaliśmy już ponad 6000 partnerów. Karta jest honorowana w około 23 000 punktów. Wygrana trzeciego konkursy z rzędu na obsługę Karty Dużej Rodziny w latach 2020 – 2021 to dla nas przede wszystkim dowód uznania, że z tego zadania wywiązujemy się bardzo dobrze.

Dziękujemy wszystkim rodzinom wielodzietnym, które przez te lata wspierały nas w tym zadaniu i współpracowały z nami. Karta Dużej Rodziny ma służyć nam – wielodzietnym – to my sami wiemy jakich zniżek najbardziej potrzebujemy.

Jak zwykle zwracamy się także do przedsiębiorców: rodziny wielodzietne to jedna z największych grup konsumentów to 3,5 mln obywateli. Udzielając zniżek możecie pozyskać nowych, dobrych klientów kupujących prawie hurtowo. Warto wspierać tę grupę obywateli, szczególnie ważną dla przyszłości Polski.

© Związek Dużych Rodzin "Trzy Plus"

Realizacja: A.Net.pl
Wesprzyj nas
1,5 procent
Newsletter