Wspieramy wydanie nowej płyty Rodziny Brodów!


30 września 2019 r.

Joszko Broda z żoną i dziećmi tworzą zespół Rodzina Brodów. Trwają przygotowania materiału na ich pierwszą płytę. Można przyłączyć się do powstania tego projektu. Dla tych, którzy wezmą udział w zbiórce na ten cel, przygotowany jest wyjątkowy muzyczny pakiet. Zbiórka jest dostępna pod adresem www.plytabrodow.pl.

Jesteśmy pełni życia i ogromnej energii. Idziemy przed siebie ze śpiewem na ustach – mówi o swojej trzynastoosobowej rodzinie Debora Broda. Powstanie rodzinnego zespołu jest w związku z tym naturalną koleją rzeczy. Chcą pokazać, że rodzina jest siłą i nagrać o tym piosenki.

W czerwcu Joszko i Debora przywitali na świecie swoje jedenaste dziecko, Tosię. Z tej okazji nagrali dwie piosenki: „Wielkie odliczanie” o oczekiwaniu na narodziny oraz „Nareszcie” o radości z przyjścia na świat tej malutkiej dziewczynki. „Kiedy zbliżały się narodziny Tosi, pomyślałam, że są z tym związane wyjątkowe emocje, o których chciałabym powiedzieć. Pomyślałam, że fajnie, gdyby powstały piosenki dedykowane rodzinom, które przechodzą przez ten nadzwyczajny moment, którym jest przyjście na świat nowego życia” - wspomina Debora.

Obydwie piosenki Rodzina Brodów nagrała we własnym zakresie, bez sponsorów, dotacji i wytwórni. Utwory udostępnili za darmo w Internecie, aby każdy mógł mieć do nich nieograniczony, bezpłatny dostęp. I tak ma być też z całym albumem. Udostępniony za darmo ma nie tylko dawać radość, ale też poszerzać w przestrzeni publicznej miejsce dla wartości przyjaznych rodzinie. Związek Dużych Rodzin oraz Rodzina Brodów zaprasza każdego, komu zależy na tworzeniu wartościowej przestrzeni w twórczości dla dzieci i młodzieży, do włączenia się w wydanie pierwszej płyty swojego zespołu. Przekazujemy decyzję o powstaniu naszej płyty w Wasze ręce! - mówi Joszko Broda.

Związek Dużych Rodzin objął patronatem wydanie płyty. Zachęcamy do wsparcia zbiórki na www.plytabrodow.pl.

© Związek Dużych Rodzin "Trzy Plus"

Realizacja: A.Net.pl
Wesprzyj nas
1,5 procent
Newsletter