Partnerstwo zobowiązuje


26 marca 2020 r.

Drogie Rodziny! Wielokrotnie już informowaliśmy Was o sukcesach Karty Dużej Rodziny. Od 2017 roku to właśnie Związek Dużych Rodzin 3 Plus, inicjator i propagator Karty w Polsce, pozyskuje nowych partnerów do tego programu.

Do tej pory około 8 i pół tysiąca przedsiębiorców i firm zdecydowało się na udzielanie zniżek dużym rodzinom. W skali kraju jest to ponad 47 tysięcy punktów, w których każdy z nas, legitymujących się Kartą Dużej Rodziny, witany jest z otwartymi rękami i może liczyć na specjalne „względy” cenowe. A jest nas bardzo dużo – prawie milion rodzin!

Od samego początku mówimy o programie Karty Dużej Rodziny, jako o programie partnerskim. I tak traktują nas firmy i przedsiębiorcy. Jako partnerów, a nie tylko klientów, czy petentów. W tym tkwi siła tego przedsięwzięcia. Do tej pory mogliśmy, jako posiadacze KDR, odwdzięczyć się naszym partnerom przede wszystkim lojalnością i szeptanym marketingiem. Dziś przed nami duży sprawdzian. Wielu z naszych partnerów, ze względu na pandemię koronawirusa, ponosi ogromne straty. Nie mogą pracować, sprzedawać, świadczyć usług. To jest oczywiście stan przejściowy, ale odbije się na pewno na kondycji finansowej każdego z nas. Prędzej czy później, życie zacznie wracać do normy. Firmy wznowią działalność, sklepy zostaną otwarte, usługodawcy znów wrócą do pracy. To będzie dla nas czas udowodnienia, że Karta Dużej Rodziny to naprawdę partnerstwo. W prosty sposób będziemy mogli wówczas odwdzięczyć się robiąc zakupy i korzystając z usług właśnie naszych partnerów.

Pamiętajmy: oni podali nam pomocną dłoń, gdy przyszliśmy poprosić o zniżki dla dużych rodzin i zaprosić ich w ten sposób do programu KDR. Teraz my możemy pokazać, że partnerstwo traktujemy poważnie. „Uściśnijmy” ich dłoń jeszcze mocniej. Kupujmy u naszych partnerów. Dla niektórych z nich to może oznaczać po obecnym kryzysie – być albo nie być. A przecież chcemy żeby byli z nami! Bo ich zaprosiliśmy. Zadanie nie jest trudne, bo każdy z nas będzie musiał gdzieś zrobić zakupy lub skorzystać z usługi. Zwracajmy uwagę gdzie jest naklejka: „Tu honorujemy Kartę Dużej Rodziny”.

© Związek Dużych Rodzin "Trzy Plus"

Realizacja: A.Net.pl
Wesprzyj nas
1,5 procent
Newsletter