Linia 3Plus - nowy ekspert


18 maja 2020 r.

Do zespołu ekspertów Linii 3 Plus dołącza Katarzyna Malinowska. Związek Dużych Rodzin "Trzy Plus" prowadzi telefon dedykowany rodzinom wielodzietnym. Zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu: 732 988 451

Cieszymy się, że do naszego zespołu ekspertów Linii 3Plus dołączyła Kasia Malinowska. Kim jest Kasia i w jakich sprawach możecie liczyć na jej pomoc?

Katarzyna Malinowska - pedagog, socjoterapeuta, mediator rodzinny, certyfikowany edukator pozytywnej dyscypliny, pełnej miłości i wzajemnego szacunku metody wychowawczej. Pedagog w szkole podstawowej. Przez kilkanaście lat pracowała jako biegły sądowy opiniując w sprawach rodzinnych i nieletnich. Wykładała komunikację interpersonalną na UKSW. Właścicielka Pracowni szkoleniowej „Rodzina na warsztat” www.rodzinanawarsztat.pl Od lat pracuje z rodzicami indywidualnie i na sali szkoleniowej. Wspiera rodziców w budowaniu zdrowej, silnej relacji z dziećmi. Pomaga przejść przez trudne etapy zmian w rodzinie (narodziny kolejnego dziecka, powrót mamy do pracy, rozpoczęcie przygody z przedszkolem, przeprowadzka, rozstanie rodziców itp.). Wspólnie z rodzicami poszukuje przyczyn trudności wychowawczych i kryzysów rodzicielskich. Pomaga zrozumieć i modyfikować trudne zachowania dzieci. Wspiera mamy decydujące się na pełnienie bezpośredniej opieki nad dziećmi. Jako mediator rodzinny wspiera małżonków w poszukiwaniu rozwiązań w sytuacjach konfliktowych, pomaga rodzicom budować plany wychowawcze, angażować dzieci w domowe obowiązki. Zaangażowana w działania ZDR, inicjatorka powołania Koła w Michałowicach. Współpracuje z wieloma fundacjami działającymi na rzecz rodziny (m in. Fundacja pod wspólnym dachem, Fundacja Sofijka, Konfederacja Kobiet RP). Prezes Stowarzyszenia Pomocy Afrykańskim Dzieciom. Prywatnie żona Mikołaja, mama Marty (9), Marysi (8) i Magdy (5,5)

Katarzyna będzie dyżurować w poniedziałki w godzinach 12.00-14.00

Zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu: 732 988 451

Przy telefonie dyżurują:

  • Aleksandra Januszewicz - psychoterapeuta, doradca do spraw rodziny, zajmuje się psychoterapią indywidualną osób dorosłych, terapią rodzin oraz terapią par. Dyżuruje we wtorki w godz. 10.00-15.00.
  • Judyta Kruk - zawodowo związana z marketingiem, swoje doświadczenia w pracy z rodzinami zdobywała w organizacjach pozarządowych oraz w komisjach rządowych związanych z sytuacją rodzin. Dyżuruje w czwartki w godz. 10.00-12.00.
  • Jakub Panek - psycholog, trener umiejętności psychospołecznych, w swojej pracy zajmuje się młodzieżą i dorosłymi. Dyżuruje w czwartki w godz. 12.00-17.00. 
  • Katarzyna Malinowska - pedagog, socjoterapeuta, mediator rodzinny, certyfikowany edukator
    pozytywnej dyscypliny. Dyżuruje w poniedziałki w godz. 12.00-14.00.

© Związek Dużych Rodzin "Trzy Plus"

Realizacja: A.Net.pl
Wesprzyj nas
1,5 procent
Newsletter