Spotkanie z Family Fun By Mum - wielodzietność w przestrzeni publicznej


1 października 2020 r.

1.10 .2020 W Kole Związku Dużych Rodzin "Trzy Plus" na Białołęce odbyło się spotkanie z Agnieszka Stefaniuk - mama, autorka, trener, była naszym wyjątkowym gościem w Miejscu Aktywności Lokalnej. Właśnie wydała swoją książkę, w której stara się odpowiedzieć na pytanie wielu mam - JAK TO OGARNĄĆ.

- Porządkowanie chaosu, czyli zacznij od siebie.
- Od ogółu do szczegółu: co właściwie mam do ogarnięcia?
- Dom jak dobrze prosperująca firma.
- Strategie, plany działania, narzędzia.
- Jak znaleźć czas dla siebie?
Agnieszka Stefaniuk jest mamą 7 dzieci i przez lata opracowała konkretne sposoby pomagające jej poukładać to wszystko, co dzieje się w jej rodzinie. Narzędzia, którymi chciałaby się podzielić z innymi mamami to m.in. jak ogarnąć konflikty między rodzeństwem, nauczyć dzieci wykonywać domowe obowiązki z przyjemnością i jak stworzyć nie obóz wojskowy, a pełen miłości dom, w którym cenimy swoją indywidualność.
Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak (nie rezygnując ze spełniania się w życiu zawodowym) stworzyć szczęśliwą rodzinę, zapraszamy na osobiste spotkanie z tą niewiarygodnie zorganizowaną mamą.
 
Agnieszka opowiadała o procesie powstawania książki o tym jak przez okres około roku przymierzała się do pracy nad pisaniem podręcznika, aby następnie w ciągu 3 miesiąc zmierzyć się z wyzwaniem i napisać swoją pierwszą publikację.
Po długim okresie, kiedy nosiłam się z tą myślą, zdecydowałam się podjąć tę przygodę i wyzwanie"rzemieślniczej" nowej dla mnie pracy - opowiadała Agnieszka. 
Opowiadała również o kulisach powstawania książki, wyzwaniach związanych z zaproponowaną przez wydawnictwo strukturą typu "poradnik", o tym jak książka ewaluowała tak, aby ukazać się w obecnym bliższym Agnieszce niż typowy podrecznkia kształcie. 
Na spotkaniu miała okazję również opowiedzieć o tym dlaczego zdecydowała się na publikowanie treści pozytywnych na swoim Instagramie i blogu. Wyjaśniała, że wiele scen z życia które umieszcza jest całkiem spontanicznych. Podkreślała, że dzieli się swoim doświadczeniem i pięknymi chwilami, momentami w macierzyństwie i rodzinie. Opowiadała również o szczególnie ważnych dla niej z perspektywy czasu trudach, smutkach oraz obawach jakie towarzyszyły jej w macierzyństwie. Mieliśmy okazję porozmawiać bez lukru o trudach kobiet i matek wchodzących w macierzyństwo, o początkach oraz o różnych etapach w życiu.
 
 Spotkanie i wywiad przeprowadziła Judyta Kruk. 

© Związek Dużych Rodzin "Trzy Plus"

Realizacja: A.Net.pl
Wesprzyj nas
1,5 procent
Newsletter