Mama idzie do pracy - zapraszamy na warsztaty online


10 listopada 2020 r.

Planujecie wrócić do pracy? A może jesteście na początku Waszej drogi na rynku pracy zawodowej? Zapraszamy Was do udziału w cyklu 4 spotkań warsztatowych MAMA IDZIE DO PRACY - online, w dogodnych dla Was warunkach spotkania. Nie martwcie się pandemią - warto wykorzystać ten czas na przemyślenia i zaplanować swoją przyszłość. Zapisy na warsztaty - poniżej w linku.

O czym będziemy mówić podczas warsztatów?
- jak zanalizować swoje doświadczeniu zawodowe i osobiste predyspozycje
- jak przygotować siebie i swoją dużą rodzinę na kolejny krok w życiu zawodowym
- jak napisać idealne CV i co może Cię spotkać podczas rozmowy kwalifikacyjnej
- o pomysłach na nowatorskie projekty i działania innych Mam
- od czego zacząć własną działalność i jak dobra księgowość rozwija skrzydła

Cykl dedykujemy Wam - Mamom z dużych rodzin Związku Dużych Rodzin “Trzy Plus”

W ramach cyklu odbędą się cztery szkolenia:
1. Mama idzie do pracy. Czy ja jeszcze coś potrafię?
2. Jestem gotowa. Od czego zacząć?
3. Ratunku! Idę na rozmowę kwalifikacyjną!
4. A może własny biznes?

TERMINY: (wymagana jest obecność na wszystkich warsztatach):
20 listopada, 27 listopada, 4 grudnia, 11 grudnia 2020
piątki - 18.00-20.00

ZAPISY: Formularz zapisów na warsztaty MAMA IDZIE DO PRACY

Zapisanym Mamom wyślemy link do spotkania online.


Prowadzące:
Judyta Kruk - politolog doświadczony w pracy z rodzinami, rzecznik Związku Dużych Rodzin „Trzy Plus", koordynatorka projektu Certyfikacja Strategii Polityki Prorodzinnej ZDR 3 Plus, ekspert telefonu zaufania Linia 3 Plus, mediatorka, prowadząca grupy wsparcia dla mam karmiących, współautorka inicjatywy Tu Mamy! na rzecz wsparcia kobiet i ich rodzin, żona, matka 6 dzieci.

Agnieszka Korpowska - animator kultury, filolog polski, społecznik. Od lat animuje lokalne środowisko, angażując się w działania na rzecz rodzin z dziećmi. Współzałożycielka Koła ZDR 3+ na warszawskim Targówku. Na co dzień zajmuje się administracją i realizacją projektów w ZDR 3+. Prywatnie żona i mama pięciorga dzieci.
 
Lilianna Sicińska - pasjonatka dziennikarstwa, komunikacji społecznej i języka. Pracowała w mediach, na uczelni, współpracuje z wydawnictwami (korekta i redagowanie tekstów). Związana z organizacjami społecznymi, w których fascynuje ją misja (zmienianie świata na lepsze) i niezależność (robimy swoje!) oraz idea pracy, która nie przeszkadza w byciu mamą. Od 22 lat żona i mama czwórki dzieci.

Marta Staszewska - Coach Kariery, ponad 20 lat związana z rynkiem rekrutacyjnym. Skonsultowała ponad 1000 osób szukających pracy, Prowadzi szkolenia, sesje indywidualne nt. efektywnych metod docierania do ofert pracy i wygrywania rozmów rekrutacyjnych. Chętnie dzieli się swoimi doświadczeniami zdobytymi w firmach doradztwa personalnego i w strukturach działu HR. Członek ZDR 3+ Koła Targówek, żona i mama trzech synów.

Elżbieta Woźniak-Łojczuk - wielomatka, magister filologii polskiej oraz dziennikarstwa i komunikacji społecznej Uniwersytetu Wrocławskiego. Kreatorka nowych marek. Start-upowe inspiracje czerpie z wnikliwej obserwacji codzienności macierzyńskiej. Słucha, analizuje, wymyśla i opisuje. Jej mottem życiowym są słowa JP II: "Wymagajcie od siebie, choćby inni od was nie wymagali".

Justyna Wolska - księgowa z wykształcenia i zamiłowania. 20-letnie doświadczenie w księgowości pozwala jej patrzeć na finanse z szerokiej perspektywy. Przez lata pracowała jako księgowa na etacie, a od 3 miesięcy dodatkowo prowadzi również własną firmę - Heksagon Podatkowy.

© Związek Dużych Rodzin "Trzy Plus"

Realizacja: A.Net.pl
Wesprzyj nas
1,5 procent
Newsletter