Konkurs Samorząd PRO FAMILIA 2021


22 marca 2021 r.

Cieszy nas, że działania ZDR 3Plus zmierzające do wypracowania wspólnie z samorządami rozwiązań wspierających i promujących rodziny nie tylko wielodzietne, zyskują coraz szersze wsparcie ze strony innych organizacji i instytucji.

W tym kontekście z wszech miar kibicujemy i popieramy inicjatywę Ministerstwa Rodziny i Polityki Społecznej, które ogłosiło konkurs Samorząd PRO FAMILIA 2021. Służy on docenianiu prorodzinnych działań prowadzonych przez władze lokalne i ma inspirować do podejmowania oddolnych inicjatyw na rzecz rodziny.

Aby wziąć udział w Konkursie Samorząd PRO FAMILIA należy do 16 kwietnia br nadesłać Zgłoszenie, wypełnioną Ankietę oraz Opis długofalowej strategii działań podejmowanych przez samorząd w ramach polityki prorodzinnej. Regulamin Konkursu oraz dokumenty do pobrania znajdują się tutaj.Dokumenty konkursowe należy pobrać na dysk swojego komputera, wypełnić, zapisać i odesłać na adres e-mail podany w regulaminie konkursu.

Zgłoszenia do konkursu Samorząd PRO FAMILIA można nadsyłać do 16 kwietnia 2021 roku. Lista samorządów nominowanych do otrzymania nagrody zostanie ogłoszona na stronie internetowej Ministerstwa Rodziny i Polityki Społecznej 7 maja 2021 r.  Ogłoszenie wyników i wręczenie/przekazanie nagród laureatom nastąpi około 15 maja 2021 r., który jest Międzynarodowym Dniem Rodziny, nie później jednak niż do końca maja 2021. O dokładnej dacie laureaci konkursu zostaną odpowiednio wcześniej poinformowani.

© Związek Dużych Rodzin "Trzy Plus"

Realizacja: A.Net.pl
Wesprzyj nas
1,5 procent
Newsletter